O nas

Marka Woodelyn została powołana dzięki inspiracji przez naturę. Każda para okularów przeciwsłonecznych jest unikalna i ręcznie wykonana. Ze względu na różnice w usłojeniu drewna, z którego wykonane są nasze okulary, nie znajdziesz dwóch identycznych egzemplarzy, co czyni naszą markę jedyną w swoim rodzaju. Nasze drewniane okulary przeciwsłoneczne są spolaryzowane, lekkie i zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UV, a wszystko to wykonane w 100% z naturalnych surowców.

Wszystko to w jednym momencie przerodziło się w sklep internetowy przez który chcemy dzielić się naszym rzemiosłem z większym gronem odbiorców, a sama nazwa Woodelyn to przede wszystkim ukłon w stronę natury.

 

Kupując drewniane okulary przeciwsłoneczne, możesz zauważyć, że kształt wayfarera jest jedną z najpopularniejszych opcji. Dzieje się tak po części dlatego, że jest to klasyczny styl, ale także dlatego, że prosty kształt jest łatwy do wykonania z drewna. Oczywiście na rynku znajdziesz inne kształty ramek, takie jak klasyczny styl aviator oraz okrągłe lub zaokrąglone ramki, które zapewniają nieco bardziej miękki wygląd w porównaniu z bardziej kwadratowymi kształtami. Bardziej złożone kształty oprawek prawdopodobnie będą wykonane z drewna i metalu wokół soczewek z drewnianymi ramionami.